lally

Jak je možné, že sponzorem TV pořadu Atlet roku byla VZP, která nemá dost peněz na péči o nemocné?

Nejlepší odpověď
anonym

Možné je všechno. Kdybys viděla, jaký palác si otevřela VZP vloni v Č.Budějovicích, ničemu by ses nedivila. VZP jako i banky jsou podnikatelé a banky také nesídlí zrovna v pastouškách. Peníze, které vydělají prostě nějak investují. Já osobně u VZP nejsem.

Další odpovědi
anonym

To není jen VZP,ale také ČEZ a jiné společnosti,kteří sponzorují z našich peněz. To se to rozdává,když se obyčejní lidé složí na štědré dary. Hold, s cizího krev neteče!

mosoj

Bohemica. VZP není podnikatelský subjekt ale nezisková organizace !
Na sponzoring jsou vyhlášky a zákony které schvaluje vláda a ministestvo financí.
VZP dluží občané a rádoby podnikatelé 7 miliard Kč na pojistném.
VZP má nejvíce pojištěnců za které platí pojistné stát, ve výši almužny.
Největší chybu udělaly minulé vlády které se snažily do veřejného zdravotnictví zavést tržní prostředí a dovolily vzniknout nadměrnému množství pojišťoven na ubohých 10 000 000 oby­vatel. Celý tento paskvil vedl k tomu že stát nyní přerozděluje finance mezi pojištovnami jako za socialismu !!
Neúměrný počet zbytečných pojišťoven a nevýběr pojištění a úpadek výroby v tomto státě. je to hlavní co odebírá peníze ze zdravotního systému.
Od tebe mně nic nepřekvapí.

Elenka

Zlodějina, co jiného bychom čekali…

Mapel

Některé věci jsou v našem státě nevysvětlitelné. A bohužel je jich docela dost.