Michal47

Jak je možné, že společnost E Money Services uvažuje o podání žaloby kvůli Lítačce, když software není autorsky chráněn?

Přesněji: podle autorského zákona do autorských práv nezasahuje ten, „který zkoumá, studuje nebo zkouší sám nebo jím pověřená osoba fungování počítačového programu za účelem zjištění myšlenek a principů, na nichž je založen kterýkoli prvek počítačového programu za podmínky, že tak činí při zavedení, uložení počítačového programu do paměti počítače nebo při jeho zobrazení, provozu či přenosu“.

Předem děkuji za odpověď!

Odpovědi
Lamalam

A v čem je problém? Prostě nějaká společnost udajně uvažuje o podání žaloby. Uvažování o podání žaloby není zakázané.