dejf11

Jak je možné, že platba přes GoPay nepotřebuje ověření?

Právě jsem platil v online obchodě přes metodu GoPay, a vůbec to po mě nechtělo ověření, že je to moje platba, stačilo pouze vepsat číslo karty, datum platnosti a kód ze zadní strany a platba proběhla. Tohle vědět tak si půjčim cizí kartu :D

Odpovědi
Pepa25

Je víc možností: ne všude je 3D Secure nebo minule jste dal „zapamatovat kartu na další nákup“ …

df

Buď jsi přihlášený na Google, nebo se nejedná o první platbu na tomto zařízení. Zkus vymazat historii prohlížeče a zaplatit. Mělo by to vyžadovat nějaké ověření. Pokud ne, zaříď si v bance nápravu. Je to pro případ ztráty.

_Bůh_

No vidíš to, a když půjdeš do Billy, tak to bude to samé

dejf11

Takže není v každém obchodě nutností 3d secure?

dejf11

No jenže ta to máš jako bezdotykovou platbu, kterou ty reálně provádíš

_Bůh_

Což reálně znamená taky jen pouhý přenos informací z karty, je to to samé