iceT

Jak je mozne,ze na odpovede.sk je polozena stejna otazka jako na odpovedich.cz jen zadana jinym uzivatelem?

To se inspiruji u nas nebo pouze opisuji?
Doplňuji:
Otazka zaznela vcera:nejvetsi blbost ve v
vasem zivote?Vim,ze jste tu mlada garda…
ale ted jsem se koukala znova na casy polozenych otazek a asi je fakt jedno jestli se opisuje nebo ne,tak to prosim nebudeme dale rozpitvavat.

Nejlepší odpověď
annas

Jednoznačně neodpovím, protože nevím, o kterou otázku jde. I když jedna se mně zdá povědomá.
Neuvedete ji?

Ale domnívám se, že by dotyčný(á) měl(a) uvést, že je otázka převzatá z českých Odpovědí, pokud osoba nemá stejný profil. Server začíná, bude trvat dlouho, než se rozšíří stejně tak jako český.

Ale už se na slovenské odpovědi přesunulo hodně uživatelů od nás – někteří mají stejný profil, jií ho změnili. Přece dobrá rada je nad zlato!!!
Doplňuji:
Led odpověděla v diskuzi. Otázka na Slovensku byla položena dříve než u nás. Lze poznat podle doby vložení.

Další odpovědi
mosoj

Jak čtete odpovědi. Včera nebo předevčírem se tady někdo chlubil jak jim to tam rozjede a hned tam kopíroval otázky.

verka

..a není to jedno?

panenka

Asi někdo zkouší kopírovat otázky z odpovědí.cz do slovenských odpovědí.sk aby se na ně mohlo odpovědět.A nebo zřejmě tam nejsou tak dobré otázky a odpovědi jako tady a proto někdo napomáhá tomu aby se tam i odpovídalo.Osobně si myslím že pokud někdo bude kopírovat otázky odtud tam moc dlouho tam ti uživatelé nevydrží,protože nakouknou sem zkopírujou místo toho aby hledali jako my všichni tady.

led

Možné je všetko.
To, že sa opisujú otázky a odpovede z českého, alebo slovenského mi tak nevadí. Zaujímavé otázky sú v oboch. Ale nie je predsa problém pre toho, kto opisuje, napísať zdroj, alebo ano?
Ja som napríklad u konkrétnej českej otázky napísala:odpoviem to isté čo na Slovensku. A neubudlo zo mňa. Dokonca ste to aj ocenili. Nemôžu teda aj druhí napísať, ak opisujú od iného(ako v škole),zdroj?

dudu

Na slovenských odpovědích jsem se také nedávno zaregistroval a to se stejnou ikonou i uživatelským jménem. Zatím však pokládám otázky na jiná témata. Určitě není správné, pokud by někdo prezentoval za svoje otázky jiného autora., ostatní bych ponechal na fantazii a vkusu účastníků.

anonym

kopirovani otazek … neni az tak spatny napad ale je to bohuzel nouzovka protoze nezustava zachovan puvodni tazatel a ten se tedy nedozvida odpovedi mailem – navic je to neprehledne reseni, melo by to byt vyreseno lepe, dotaz by se mohl publikovat automaticky na obou vebech ve dvou jazycich a odpovedi by se prekladaly do obou vlaken take do prislusneho jazyka … kdo by nechtel tak spolehat na automat by si mohl tlumocnika vypnout a tak by zustal zachovan vzdy originalni jazyk prizpevku (at uz dotazu nebo odpovedi) … technicky je to dokonce trivialni vec.

led

tentoraz bol smer kopírovania z východu na západ.

iceT

Dakujem,LED,tiez som si vsimla.:-)