dabel

Jak je možné když soudce vydá špatný rozsudek tak nebude potrestaný.

My když v práci uděláme chybu tak mame hned peníze dolu nebo vyhazov.

Nejlepší odpověď
Tata

To máte jednoduché, soudce je neomylný a pokud je to už do nebe volající, pak je tady ještě kárné řízení, tam ho pokárají, a jede se dál.Už jste někdy viděli potrestaného neomylného soudce, politika, exekutora, státního úředníka(pokud nepodrazí svého šéfa). Vždyť oni co činí, činí v dobré vůli (vysokého bakšiše). Jo a ještě jedna poznámka, a kdo by je odsoudil a potrestal? Nebo snad myslíte, že soudci půjdou proti sobě? Nebo že si politici sníží své platy aspoň o 10%, Asi těžko. Zkrátka ruka ruku myje a kolega kolegu nepodrazí.

Další odpovědi
musak

Protože jedná podle svědomí a při vynášení rozsudku bylo svědomí a vědomí čísté.Jinak to slušně nejde ani jinak napsat.ÚPLATKY a zase ÚPLATKY.

mosoj

Potrestaný ? Ještě dostane čtrnáctý plat, byť pro většinu má rok 12 měsíců !!!
Výrazově pěkná blbost.