Iru

Jak hledat i na zahraničních webech?

Chtěla bych vyhledat zboží i na zahraničních trzích, abych viděla, co svět nabízí a mohla to případně objednat z jiné země.

Odpovědi
Drap

Najít si zahraniční web a hledat obdobně jako na našem.

ivzez

Poměrně často stačí otázku položit v angličtině nebo v jazyce země, v níž byste chtěla vyhledávat.

V případě vyhledávání pomocí Google také pomáhá do adresního řádku na konec připsat &hl=en (de). Výsledky
hledání se pak zobrazí v angličtině (němčině) a tomu se částečně přizpůsobí i samotné výsledky.