Avatar uživatele
carodejnicee

Jak funguje pošta?!

Máme takový problém, syn je v Praze a když mu příjde nějaká pošta, tak nám jako rodičům jí vydat nechtějí, čí dokonce nesmějí, no až sem je to snad v normě zákonů, ale problém je v tom, že když poštu předpošlem za synem, tak nic mu nedojde.Teď během minulého měsíce se mu ztratily dvě zásilky.Nikde neleží a nevrátily se zpět.V pořadí už to, ale byla čtvrtá zásilka.U nás na poště tvrdí, že zásilku odeslali na udanou adresu, ale synovi nic nepříjde a zásilka zmizí z povrchu zemského.Kde je chyba a jak zjistit, kdo za toto nese zodpovědnost ? Snad by se neměl ztratit dopis do vlastních rukou.Příjde mi to jako záhada, ale určitě se dá zjistit příčina, ale jak ? ? ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kapka před 4067 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jambalaya

Na poště si můžete pořídit kartičku, na kterou vám synovu poštu vydají. Musíte s ním zajít na příslušnou pobočku, kde žádost o vydání syn osobně podepíše.
Pak by vám měli vydat vše, kromě zásilek určených do vlastních rukou.

Dopis do vlastních je na doručenku a nemůže se ztratir, je velmi pečlivě evidován. Na žádost musí pošta vystopovat, kde skončil. Obraťte se na odesílatele, ten zjistí podací číslo dle dokladu, který z pošty má a podle něj se bude zásilka hledat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Cullinda

Tak pokud pošta vaše zásilky "baští" tak toho využijte a pošlete mu obálku doporučeně a pojistěte ji třeba na 3 tisíce. Pokud se neztratí, tak je vše ok, pokud se ztratí, máte vyděláno. :)

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony