paykaa

Jak drahá je výroba webové stránky jako je slevomat.cz? A jak nákladná je výroba mobilní aplikace pro takovou webovku?

Jak drahá je výroba webové stránky jako je slevomat.cz? A jak nákladná je výroba mobilní aplikace pro takovou webovku? Díky

Nejlepší odpověď
McArthur

Více

Doplňuji:
Ono to není jen o tom, aby někdo vytvořil kvalitní web s dobrou grafikou. Aby web začal fungovat, tak se musí neustále rozvíjet, musí být podpořen reklamou a dobrými obchodníky. To vše něco stojí. Není to práce pro jednoho člověka.

Další odpovědi
Shaohao

Více

u projektu tohoto typu cena zacina na statisech, pak uz jde jen o to, co vse by projekt zahrnoval

jjj123456789

Více

Záleží na tom, kdo ji bude dělat. Když si ji uděláš sám, bude to zadarmo.

Noga

Více