Jak dostat fotografie z DVD do počítače.

Mám fotografie na DVD a chci je okopírovat do svého počítače a uložit je tam do složky. Mám OS Windows Vista. Potřebuji k tomu nějaký zvláštní program a jaký? Děkuji všem za pomoc.
Doplňuji:
Děkuji LuciJe, ale podle Vaší rady mi to nejde. Když kliknu na „tento počítač“ a potom na DVD, tak se mi disk začne přehrávat a neotevře nabídku jednotlivých fotografií,abych je mohla označit. Někde dělám chybu.

Odpovědi
LuciJe

Ne, kopírovat můžete rovnou z disku do složky. Klikněte na ikonu Tento počítač a „otevřte“ DVD. Označte vybrané fotografie a po stisku pravého tlačítka myši zvolte Kopírovat (nebo stiskněte dohromady Ctrl+C). Pak si otevřte složku, do které chcete fotky zkopírovat, opět stiskněte pravé tlačítko a dejto Vložit (a nebo jen stiskněte Ctrl+V).

blesk26

Tak zkuste kliknout v Tento počítač na ikonku dvd, ale pravým tlačítkem myši a dát otevřít (nebo možná prozkoumat, teď nevím co to nabídne, nemám českou verzi), ale nikoliv přehrát. Měly by se vám potom zobrazit soubory na disku dvd a fotky byste měla vidět … poté již postupujte podle návodu od LuciJe :)