Avatar uživatele
anonym

Jak dostat fotografie z DVD do počítače.

Mám fotografie na DVD a chci je okopírovat do svého počítače a uložit je tam do složky. Mám OS Windows Vista. Potřebuji k tomu nějaký zvláštní program a jaký? Děkuji všem za pomoc.
Doplňuji:
Děkuji LuciJe, ale podle Vaší rady mi to nejde. Když kliknu na „tento počítač“ a potom na DVD, tak se mi disk začne přehrávat a neotevře nabídku jednotlivých fotografií,abych je mohla označit. Někde dělám chybu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Shainy před 5272 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
LuciJe

Ne, kopírovat můžete rovnou z disku do složky. Klikněte na ikonu Tento počítač a „otevřte“ DVD. Označte vybrané fotografie a po stisku pravého tlačítka myši zvolte Kopírovat (nebo stiskněte dohromady Ctrl+C). Pak si otevřte složku, do které chcete fotky zkopírovat, opět stiskněte pravé tlačítko a dejto Vložit (a nebo jen stiskněte Ctrl+V).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
blesk26

Tak zkuste kliknout v Tento počítač na ikonku dvd, ale pravým tlačítkem myši a dát otevřít (nebo možná prozkoumat, teď nevím co to nabídne, nemám českou verzi), ale nikoliv přehrát. Měly by se vám potom zobrazit soubory na disku dvd a fotky byste měla vidět … poté již postupujte podle návodu od LuciJe :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek