Válek Petr

Jak nahraji fotografii do programu?

V programu „Malovaní“ jsem si ořízl fotografii a vložil do Microsoft Word. Nyní bych si tuto oříznutou fotografii potřeboval převést do formátu JPEG. Jak na to? Děkuji.

Nejlepší odpověď
gecco

  1. pravděpodobně ji máš ve formátu .jpg (.jpeg je totéž) – nebo v jakém formátu jsi ji otevřel v tom Malování?
  2. klikni na obrázek pravým a zvol Uložit jako obrázek, zvol jméno a složku (případně formát, pokud není v tom správném)
  3. pokud ti Word tuto volbu nenabízí (netuším, jakou máš verzi!), klikni na obrázek pravým, zvol Kopírovat, zkopíruj do Malování a tam zvol Uložit jako, zvol jméno a složku (případně formát, pokud není v tom správném)

😉

Další odpovědi
L. da Vinci

Ve Wordu -soubor- uložit jako- přípona jpeg-enter.

Hlada

Tak jsem to zkoušel ve Word 2007 a tam je jediná možnost přes schránku.
Možnost Uložit obrázek jako… s možností změnit formát, jako v html, tam není.

gecco

Office 2013…
Nepoužívám – ale je to jediný MS v mém ´dosahu´…
😉

gecco

Leonardo – pokud dáš ve Wordu Soubor → Uložit jako, bude to chtít uložit celý dokument ´jako´ – a tam nedovolí formát obrázku…!!
:-O
Příště si to aspoň vyzkoušej!! – neraď špatně…!