SEMPAKO

Je nějaká stránka kde bych mohl nahrát soubory a potom je používat?

Mám web kde bych chtěl dát online hry v .swf ale nemám je kam dát protože nemám dost místa… stačilo by mi kdybych dal na nějakou WWW stránku a potom dát na web v <object> Za každou odpověď moc děkuji. :)

Nejlepší odpověď
arygnoc

zakúpiť si doménu
zakúpiť si hosting. (nebýva zvačajne obmedzený priestorom)

celá sranda cca 1.000 kč ročne.

;-Q

Další odpovědi
cochee

ad arygnoc: SEMPAKO píše, že webovku už má, tak v tom případě by stačilo zaplatit jen hosting a na ty .swf-ka ve „skladišti“ by doménu nepotřeboval, odkazoval by na ně přes IP adresu. Není to tak?

arygnoc

neviem neviem.

ak má doménu niekde na free hostingu, nech zabudne.
prečo mať niekde niečo v skladisku, ktoré aj tak o pár mesiacoch padne, keď to môžem mať na vlastnom priestore.

moje stránky majú cca 5 gb a nie som ničím obmedzovaný (priestor), akurát raz som bol upozornený, že mám v jednom adresari vyše 10.000 súborov a bol som požiadaný o ich rozdelenie do podadresárov.

takže ono „mám web“ nevypovedá o ničom, podľa mňa „mám web“ znamená >mám doménu a hosting< – čo evidentne v tomto prípade neplatí (free doména a free hosting nieje „mám web“).

;-Q