jak dostat egypťana do ČR

Egyptský Přítel by chtěl strávit s naší rodinou pár dní v Čechách, jak postupovat aby to šlo uskutečnit?

Odpovědi
jkjk

Zazadat si o vizum k pobytu do 90 dnu, viz pozadavky v § 27 zakona c. 326/1999 Sb. (pas, zdravotni pojisteni, pozvani nebo penize, penize na zpatecni letenku). Pozvani je rozvedeno tamtez v § 15 (zavazujete se, ze uhradite ruzne naklady, pokud se vyskytnou ruzne problemy). Zakona najdete treba tu http://www.gov­.cz/wps/portal/_s­.155/696/_s.155/701?l=3­26/1999%20Sb. (ale ted zrovna maji do nedele vecer odstavku).

kekitka

řekněte mu že čechy jsou nadherne a že v čechach je hodně dobrych restauraci

silonka33

poslat jeho fotku na ambasadu nebo jeho penezenku do chanova u mostu radi pomuzou

grifin

Když pojede soukromě,musí si zažádat o Č.S.
vizum(jestli máme s Egyptskou republikou
povinost),nebo pak s nějakou cestovkou, ty už si poradí)