Petilinda

Jak dostat DVD z počítače???

Zdravím všechny…vložila jsem do PC DVD, ale nenačítá se a nějak se tam kouslo – přihrádka na dvd nejde otevřít..může mi někdo poradit, co se s tím dá dělat??? Děkuji..
Doplňuji:
…tak mi nezbylo nic jiného, než najít ďouru, jak radí Alesh – DVD je venku…ale co s tím dál?? Kontrolka pořád svítí nebo spíše bliká a ikdyž to zkouším s trpělivostí, tak se to samo neotevře ani nezavře..asi servis, co…s tím už doma nic neudělám…

Nejlepší odpověď
Alesh

Najdi na ní ďouru a píchni do ní třeba kancelářskou sponkou viz zdroj.

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=lZ7w5J0­LVIE

Další odpovědi
quentos

V takovýchhle případech si to dá říct třeba napopáté nebo i napodesáté, je třeba se obrnit trpělivostí

www

Jedno je vyřešeno. Teď už jen restart počítače, vše se vrátí do formálu.
Doplňuji:
Oprava: ..do normálu.. 😁

bolak

Alesh: wow, dvd punkce, tak to sem ještě neviděl.. :))