Ten co podle informací serveru Týden.cz působí 40letý Lacina jako zelený anděl Českého rozhlasu. Jako další řidiči dobrovolně přispívá do vysílání Zelené vlny a informuje o dopravní situaci přímo ze silnic. Před sedmi lety dokonce vyhrál v soutěži Zelené vlny CD s písněmi Karla Gotta a model škodovky. Za bezproblémového platil také v práci, kde se stal zaměstnancem roku. Myslíte že už dal přeživším poškozeným meloun aby řekli že si tu jeho agresivitu vymysleli?
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? quentos, anonym, anonym před 5909 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
Všude jinde ve světě se schody zametají od shora dolů, u nás diky hospodářské mafii a jí zaplacenou bandou všehoschopných advokátů, se děje přesně naopak! Už Goebbels přišel na skutečnost, že nemá-li si národ všímat bordelu uvnitř nebo nahoře, je třeba napadat židy a ukazovat na binec venku. Proto třeba nyní někomu vyhovuje kritika cigánů, kteří si pro podporu jezdí taxikem, neboť zamlží to sviňské chování většiny našich vrcholných představitelů.
| 0 Nominace Nahlásit |
U nás se nedávno stala tragická dopravní nehoda. Opilý řidič (celá obec upozorňuje na fakt, že jezdí s o/oo v krvi už řadu let) projížděl obcí a smetl pod kola svého SUV cyklistu. Ten po sobě nechal manželku a děti. Na místě mrtvý. Věřím, že rodina taky „uznala za vhodné“, že dotyčný řidič byl OSVOBOZEN, vyvázl BEZ TRESTU a OPĚT JEZDÍ ZVESELA DÁL! Ani bych se nedivil, kdyby to obdobně dopadlo tady. Toto není stát, toto je bordel nad bordel. A myslím, že nebude muset dávat ani meloun, stačí mít pár známých za pár korun…
| 0 Nominace Nahlásit |
Wareg a dudu,máte naprospou pravdu,tady v tom státě,je obyčejný člověk úplně bezmocný proti všem,kteří jsou nahoře a těm co se s nimi přátelí.Palcuji!!!
| 0 Nominace Nahlásit |
Bohužel, musím dát za pravdu pánů Dudu a Waregovi. Dudu to napsal hodně
tvrdě, ale pravdivě. V téhle zemi se totiž hraje na to, kdo se umí
z věci lépe vzmluvit. Pan Lacina není žádný prosťáček, naopak, moc
dobře ví, že když řekne to a to, dostane maximálně podmínku a
nazdar.
I kdyby dal poškozeným třeba miliardu a převědčil je, aby vše popřeli,
skutečnost, že z toho vyvázne, je trapný důsledek našeho
„dokonalého“ zákonodárství.
|
1Kdo udělil odpovědi palec? anonym
před 5908 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 1506 | |
| annas | 1221 | |
| quentos | 987 | |
| led | 680 | |
| marci1 | 649 | |
| Kepler | 614 | |
| mosoj | 607 | |
| hanulka11 | 556 | |
| gecco | 433 | |
| iceT | 431 |
| Hobby |
| Hry |
| Online hry |
| Hádanky a hlavolamy |
| Ostatní volný čas a hobby |