MonkeyKing

Jak docílit takového mužského účesu jako v odkazu níže?

https://www.in­stagram.com/p/BDtJ5­NWFdAm/?taken-by=nic_palladino10

Je nějaký tutorial nebo tak?

Odpovědi
Kulpix

Neustále si vlasy gelovat, několik týdnů to bude i pobolívat, protože vlasy nejsou zvyklé. Také jsem tento podobný účes měl.

Pak by již vlasy mohli držet sami takto zvednuté nahoře.

Bednaricek

Stačí si koupit pořádný hřeben, fén, žehličku, a kvalitní kosmetiku. Nepochybně bude potřeba kvalitní vosk a lak, který nebude vidět. Pomocí laku a vosku uděláte téměř jakýkoli účes.

Rakira

Jsem holka, ktera rozumi kadernicine, snad. Neva:))Podle obrazku jde videt pouziti vosku na .vlasy zehlicky. Prvni je treba vlasy vyzehlit a natocit tak jak je na obrazku smerem k hlave anasledne zafixovat tdobrym lakem nebo gelem (gel je tezsi atak bude tahat za korinky vlasu ktere potom budou bolet proto je lepsi nejaky silny lak (wella super strong atd.))pokud nechcete pouzit zehlicku a nicit si tak vlasy,postaci fen s nejakym dobrym hrebenem. S fenem a hrebenem budete postupovat nasledne na vlasy budete foukat ze spodni strany pro objem a hrebenem doupravovat potom zafixovat.

Annabellee

Dobrý den.
Tutoriálů k podobným účesům je na YT bezpočet. Zkuste si zadat do vyhledavače na YT: Justin Bieber (nebo David Beckham) haircut tutorial
Za sebe doporučuji kanál „theoknoopkapper“ s názornými kadeřnickými videi skvělého Theo Knoopa. Většinou stříhá ženy, ale najdou se muži i děti. Konkrétně z poslední doby je tam video: MAKE-OVER haircut and donation – man haircut L&L. Bart by T.K.S.
Taktéž můžete mrknout i na dívku s obdobným účesem-Emma by T.K.S.
Přeji příjemne a inspirující pokoukání :).