jirka F

Jak dlouho vám trvalo, než jste se přestali trápit z rozchodu s holkou?

Nejlepší odpověď
Kepler

Už si to nepamatuju. Dneska mi to přijde asi jako několik minut.

Další odpovědi
Malvína

S holkou jsem nechodila, ale u kluka nějakých pět let. Samozřejmě celá tato doba nebylo trápení jako prvních pád dní, měsíců. Ale člověk vzpomínal a city směřovaly stále k té osobě. Je to těžké, každý se s tím srovná jinak. Někdo za měsíc ani neví, že se s někým rozešel.

Arne1

MNoho let, i desítky. A do jisté míry dodnes.

Magix.cz

U těch, co byly príma, to bylo tak rok.

dubraro

Někdy pár dní. Jindy celý zbytek života.

Hufnágl

Pokud rozchod byl zaviněný ze strany holky, tak jsem se trápil do doby, než jsem vystřízlivěl. Pokud z mé strany, bylo to bez trápení.

Drap

Už si vše z těchto věcí nepamatuji, ale myslím že mně to trápilo nejméně do druhého dne.

paul1

Taky už patřím k těm, kteří si to už nepamatují. Ale záleželo to od toho, jak mi na ní záleželo

Kryšpín

Je zapotřebí mít stále rezervu a stačí jen přehodit vyhybku.

jsemjá

To já jsem se nerozešel.