střevo

Jak dlouho trvá, když si kráva lehne, než vstane? A jak dlouho trvá, když stojí, než si lehne?

jak dlouho trvá, když kráva stojí, než si zase lehne?

fanynek – tak to né..

Nejlepší odpověď
anonym

Kráva stojí při krmení a dojení potřebnou dobu. Kráva, která se nažere a podojí, si ráda lehne a leží tak dlouhou dobu, pokud ji to podmínky dovolí (kydání hnoje, podestýlání, inseminace, čištění), opět odpočívá přežvykováním. Kráva vstává i lehá několikrát za 24 hodin.

Další odpovědi
Kepler

Nezáleží to na tom, jak se jí chce, nebo nechce. Ve stoje spásá louku, až si zaplní svůj čtyřdílný žaludek, pak si lehne. Tehdy tráví, potravu vrací zpět do tlamy, přežvykuje a dál tráví. Tak je tomu, pokud je na volné pastvě.

Drap

Podle toho, jak se jí chce.

fanynek

No, záleží, jak dlouho chce odpočívat, a v druhém případě, až bude chtít odpočívat.

střevo

Drap
tak to né, já sem náročnej tazatel..já vyžaduju přádný vodpovědi..
ale ty dva nahoře sou dobrý

Drap

Barb: ano, pokud neni stará. Když už je stará, lehá velmi málo

anonym

Drape, spíše naopak, pokud je stará, častěji lehá, jak mladá kráva, která má přerostlé paznehty. A co to je podle tebe stará kráva? Víš ty něco o brakaci skotu?