majki636

Jak dlouho po porodu jste zkoušely shazovat kila, co vám zůstala navíc ?

Odpovědi
GM

Až jsem přestala kojit. Neriskovala jsem, že přijdu o mléko.

JarkaHor

Rok po porodu, když už jsem ani nekojila, tak jsem šla do ketofit diety :)

Cizecek.M

Já jsem se do hubnutí pustila po tom, co jsem přestala kojit. Do té doby jsem hubnutí neřešila, ani by se nemělo. Jinak já jsem pak rovnou najela na ketofit dietu. Ta se mi osvědčila už v minulosti, takže jsem věděla, že jedu na jistotu. A spokojenost. Mám dole vše :)

Vikki.vivi

Jo, dlouho :D snažila jsem se hlavně sama, ale jako to bylo dost marný… nic mi nepomohlo. Vždycky mě zdradila moje slabá vůle. Pomohla mi až proteinová dieta ketofit. Díky ní jsem fakt zhubla, konečně :D A jsem za to ráda, moc :)

TominkaFuky

Tak ono je témeř jisté, že pokud budete ketofit držet přesně tak, jak se mám, tak zhubnete. Ta dieta totiž obsahuje nejméně sacharidů, což je prostě jistota toho, že se díky ní hubne, a to opravdu rychle.

KaraskovaAl

No a nejsou pak jídla kvůli tomu sníženému obsahu sacharidů méně chutná?

Derrynka

Tak to bych teda vůbec neřekla. Ta jídla jsou moc dobrá, chutná. Já osobně si opravdu pochutnám.

IvkaH

JarkaHor: A to je přesně co za dietu ? Nízkosacharidová ?

JarkaHor

Ano nízkosacharidová, zrovna tady tato má nejnižší obsah sacharidů https://www.ke­tofit.cz/

Derrynka

Ano, ta dieta je oproti jiným dietám lepší v tom, že obsahuje nejméně sacharidů a krom toho také všechny vitamíny, které jsou pro tělo důležité.

_Bůh_

Diskriminační otázka – pouze pro ženy. Proč?

Disraeli

Chlapi prej tak často nerodí… 🤣 🥱

_Bůh_

Co vy víte, jaký gender která osoba má, třeba rodit můžou 😊😊😊