Avatar uživatele
anonym

JAK DLOUHO NEMUSÍ MÍT STOLICI PLNĚ KOJENÉ DÍTĚ VE 2,5 MĚSÍCÍCH?

JAK DLOUHO NEMUSÍ PLNĚ KOJENÉ 2,5 MĚSÍČNÍ DÍTĚ MÍT STOLICI?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5118 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

Může se stát, že vaše dítě nebude mít stolici žádnou i po dobu několika dní (např: 2dny). Pokud nebude vaše děťátko kakat více jak 3 dny, je dobré podat trochu fenyklového nebo heřmánkového čaje, jenž má lehce projímavý účinek.A pro jistotu se spojit s lékařem.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Marenka

Mateřské mléko je stravitelné i bezezbytku a pokud není stolice je důležité aby odcházely větry,bříško nebylo nafoukné a tvrdé.Je dobré udělat masáž bříška ve směru hodinových ručiček.Stolice nemusí být až týden,ale pozor jen plně kojené dítě!nepodávat žádná projímadla,pokud jsou bolesti-dítě pláče,kroutí se tak návštěva lékaře.www.ba­byonline stolice u kojeneho dite.cz

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lucimia

Ano, musím souhlasit s některými, skutečně PLNĚ KOJENÉ miminko nemusí mít VŮBEC žádnou stolici po několik dní. Jen pozor na to, jestli dítě nestrádá (je toho mlíčka málo). To poznáte tak, že je dítě jednak nespokojené (hladové) a pak že mu klesá váha nebo zůstává na stejné váze.
Jinak nemusíte mít strach.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
achjo

No to se na mě nezlobte, ale to jsem v životě nezažila a neslyšela, že by dítě nešlo týden a bylo vše v pohodě. Já kojila 7 měs. a nestalo se mi, že by jeden den vynechal. Jen něco zanedbejte, pak vás to bude nadosmrti mrzet.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Buďte klidná , moje dcera nekakala i 10dní v kuse a byla v pohodě, nic jí netrápilo. Pokud jsem jí plně kojila tak kakala jednou za 5dní. Miminko prostě využije všechno mlíčko a nemá žádný odpad, pouze čůrá.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví