bliz

Jak dlouho myslíte že dokážu dojíždět do školy na kole? 25+25 km

Odpovědi
anonym

No podle toho kolik je ti let, jestli si holka nebo kluk, jestli jezdíš nakole často atd.......
Ale myslím si, že je to dost náročné jezdit nakole doškoly 25 km :/
Nechci tě podcenovat ale myslím si že dlouho ne..... a navím musíš vstávat dřív, protože něž dojedeš do školy tak to uběhně něbo přes hodinu podle mě...... A počítej s tím, že doškoly přijdeš upocenej, upachtěnej a unavenej......

Drap

Na střední škole jsem měl spolužáka, který jezdíval do školy na kole asi 30 km a vynechal až bylo na silnici více jak 10 cm sněhu.

iceT

V 16 jsem jezdívala na kole 30 km se zpáteční cestou,jedna cesta mi trvala asi 15\20 minut,nebylo to po rovině,a když foukalo tak to trvalo i déle.Asi týden mi trvalo než jsem si na kolo zvykla,pak to šlo samo.
Podle mě záleží na typu kola-na staré ukrajině pojedeš pomaleji než na dobrém kole se správnýma galuskama.Taky je otázka jestli jezdíš na kole jen svátečně nebo pravidelně,jaká by byla cesta a na jiných faktorech.
Zvládnout se to dá i dlouhodobě,akorát je pravda,že opravdu do cíle přijedeš upocený,takže by to chtělo si domluvit sprchu,než půjdeš do třídy.Já ti fandím,ušetříš a uděláš něco pro sebe:-)

Dane

Nevím v jaké fyzické kondici jsi, ale tohle je poměrně daleko. Když vemu, že autobusem dorazím z bodu A do bodu B (vzdálených 25 km) zhruba za hodinu, tak jízda na kole ti bude trvat minimálně 2 – 2.5 hodiny a to je dost.. Záleží, jak rychle si na tuhle námahu zvykneš a jestli budeš jezdit i v dešti nebo když bude velké horko či naopak zima apod. Pokud budeš jezdit vkuse v jakýchkoliv podmínkách, tak ti dávám maximálně měsíc, protože pak budeš tak zbitý a unavený, že kolo už nebudeš chtít vidět 🙂.

mmm.edia

25km se dá i na MTB hravě pod hoďku, pokud nebydlíš v kopcovitém terénu. Ale asi bych to riskoval jen v případě, že tam máte sprchy … v opačném případě riskuješ nějakou fakt nehezkou přezdívku :D