kiky

Jak dávat do bazárku omlazení příspěvky?

Ahoj,přihlasila jsem se do bazárku omlazení a chci si napsat do příspěvku,že mám o to zájem,ale nevím jak to tam mám dát…:(
Doplňuji:
No jo Paní LYN,ale jak ji tam mám dát ?

Nejlepší odpověď
Lyn

Když sjedeš úplně dolů, měla by jsi tam automaticky vidět okno s odpovědí. Nebo můžeš kliknout na uživatelku a poslat jí soukromou zprávu.
Doplňuji:
Musíte být přihlášená (tudíž i registrovaná)

Další odpovědi
baghira

Napsat do toho bílého obdélníku, a pak kliknout na fialové tlačítko odeslat? (A samozřejmě být před tím přihlášená svým uživatelským jménem a heslem)