Liliana Steh

Jak dát několik melodii v audacity za sebe?

Ráda bych dala několik melodii v Audacity za sebe, ale nevim jak.Děkuji za rady
P.S Neposílejte odkazy na návody rozumim jim asi jako kdyby byli Čínsky
Doplňuji:
No to asi nepůjde potřebuji to do zítra a nikdo v blízkém okolí to neumí.A stačilo by kdyby někdo normálně řekl na co mám kliknout a je to.Oni totiž jsou ty návody nepřehledné.

Nejlepší odpověď
www

Je to jednoduché, tady si stáhni dobrou a srozumitelnou příručku:

Zdroj: jnp.zive.cz/au­dacity-uprava-hudby-a-zvuku-zdarma

Další odpovědi
cochee

A jaký je z hlediska tvého porozumění psanému textu rozdíl mezi návodem poslaným prostřednictvím odkazu a návodem, který ti tu někdo ručně napíše? Moje rada je: sežeň si někoho ve svém okolí, který to umí a nech si to od něj reálně ukázat.
Doplňuji:
Ok, abych tedy upřesnil, já ti s tím neporadím, s Audacity nedělám. Ale aby ti opravdu někdo relevantně odpověděl „to a toto klikací tlačítko,“ je třeba, abys upřesnila verzi Audacity kterou používáš, v případě rozdílných verzí by ti možná odpověď byla naprd. Doplň do Diskuze, nezakládej další dotaz.

anonym

Návod:
常開的軌道,然後導入下一首­歌曲。選擇一首曲目點擊右鍵並複製。點擊這裡的第一­首歌曲,並插入。然後出口.
A tak pokračuj s tím importem tolikrát, kolik chceš mít skladeb
Doplňuji:
Tady máš ode mne videonávod http://youtu.be/xktpgu­UMqIE

  1. V menu Soubor – otevřít a vyber skladbu.
  2. V menu Soubor – import a vyber skladbu, pokračuj tolikrát, kolik chceš skladeb.
  3. Označ pravým myšítkem skladbu, kterou chceš dát za první a pak přes menu Úpravy – zkopíruj.
  4. Klikni za první skladbu a přes menu Úpravy – vlož. Pokračuj tolikrát, kolik chceš mít skladeb za sebou.
  5. Smaž stopy pod první skladbou a to tak, že klikneš vlevo na křížek u stopy skladby.
  6. Zbyla ti řada skladeb za sebou. Dej v menu Soubor – export a napiš si název a ulož.

Howg

anonym

Tamto video jsem smázl, zde je nový odkaz na videonávod http://www.you­tube.com/watch?v=KjSot­sWN6l4&feature=y­outu.be