já12345

jak dát na fillezillu webové stránky tak,aby byly viditelné na internetu?

jak dát na fillezillu webové stránky tak,aby byly viditelné na internetu?nebo znáte jiný způsob(takový,aby byly stránky uloženy na mém servru,ne nekde v prcicich, ale viditelné na netu?

Nejlepší odpověď
gecco

WTF???
FileZilla je FTP klient – co na ni chceš dát a jak???
___
Abys mohl mít vlastní webserver, musíš mít veřejnou IP – máš???
Abys mohl mít vlastní webové stránky, musíš mít doménu – máš???

Další odpovědi
arygnoc

naštudujte si niečo o tom, čo to vlastne webové stránky sú, ako sa distribuujú, ako sa k nim pristupuje, ako sa dajú >nahrať< a zviditeľniť, kde a ako musia byť umiestnené.
potom sa pozrite na to, AKO zviditeľniť stránky.

keď budete vedieť toto, potom sa ozvite.

stránky sa nedávajú na fillezillu (to je správca súborov s integrovaným ftp klientom), ani na vertrigo (http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-nastavit-domenu-ve-vertrigo) (to je virtuálny server v bežnom pc) – viac na zodpovedanom dotaze http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/lze-si-koupit-domenu-a-webovou-stranku-mit-ulozenou-na-svem-pc .

tak sa pusťte do štúdia.

;-Q

mimochodom:
webovky >nekde v prcicich< budú rozhodne dostupnejšie a menej ohrozia váš prípadný server (viete, čo to je?).

AmazedWolf

FileZilla je FTP klient, přes to můžeš na server posílat soubory, ale dát na to webové stránky je blbost…
Tady máš pár informací:
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Fi­le_Transfer_Pro­tocol
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/We­bov%C3%A1_str%C3%A1nka

postcd

nejdřív je potřeba ta doména ta stojí asi 160Kč ročně
pak ta statická ip adresa, zeptat se poskytovatele internetu možná
pak nastavit webserver na tvém pc
skloubit to dohromay nebude pro začátečníkam asi moc lehké
levnější a chytřejší řešení je koupit si zároveň hosting a doménu od nějaké hostingové firmy (googli to) pokud ti stačí statické stránky (html) tak některé hostingy nabízí bezplatný prostor třeba 100mb na stat. stránky.
jinak filezilla je počítačový program sloužící k přenosu dat mezi serverem a tvým PC.