Marty Koller

Jak byste napsali člověku, kterého jste osm let neviděli?

za tu dobu jste se hodně změnili

Nejlepší odpověď
annas

Nejdříve se rozmyslete, o čem mu budete psát.

  1. Napsala bych dopis česky., rukou, ale jde i na PC jako dokument a pak vytisknout. Jen podpis musí být rukou.. Pozor na pravopis
  2. Oslovení, úvod – proč se ozývám po tak dlouhé době.
  3. Otázky, na něho, novinky ze svého života
  4. Řádné zakončení – povzbudíte, pokud chcete, aby odepsal.

Jinak určitě mám jiný styl, neznám vás, je to na vás.

Další odpovědi
Kelt

Tak mne konečně pustili Ale neboj, nikomu jsem nic neřekl a tebe jsem neprozradil, peníze jsem dobře schoval, tak jsi půjdeme těch několik milionů, které nám to přepadení před deseti lety vyneslo, rozdělit. Doufám, že máš pro mne práci a že jsem čistý jako slovo boží. Ať mi personalistka započítá tu dobu ve vězení jako školení v zahraničí.

Gonfaloniér

Úplně normálně. Příjde na to, proč bych mu psal a co bych od něj chtěl. A taky jestli jsme byli přátelé nebo jen známí. Podle toho bych formuloval ten text.
Určitě bych napsal pozdrav, pár zdvořilostí, že jsme se nějaký ten pátek neviděli a že jsem třeba vzpomínal a staré časy a na závěr bych napsal, co chci (zřejmě se setket. Podal bych to ovšem formou otázky – zda by se nechtěl sejít a kdy by mu to vyhovovalo, popřípadě kde – ale to už bych nechal spíš na další zprávy, až co on/a odepíše).
Určitě bych ale zprávu uzpůsobil i podle toho, přes co bych mu psal (asi máš na mysli facebook nebo možná email).

elkon

Normálně, záleží co bych mu chtěl sdělit.

marci1

Asi ahoj? Tady Marty. Jak se máš? Dlouho jsme se neviděli.
A on měl taky 6 let, když jste se viděli? Od 6 do 14 let (když je ti 14) jste se opravdu evidentně změnili. 🙂

led

Kelt: Ať vám personalistka a kurátor započítá taky tuhle vaši odpověď… 🙂