with.love

jak aktualizovat prohlížeč na tabletu?

jedna stránka (konkrétně polyvore) mi nejde, mám si pravděpodobně aktualizovat prohlížeč- vyskakuje mi tam tabulka : polyvore is not supported at your browser's zoom level. please to default zoom level. stáhla jsem si i mozzilu firefox, ale tam to taky nešlo… co mám dělat? :(
Doplňuji:
jaj..ta angličtina.. no já to ale přiblížené nemám. teda snad :D v nastavení jsem to taky neviděla, ale kde bych toměla hledat?

Odpovědi
cochee

Problém je jiný, překlad té tabulky znamená, že polyvore není podporován při zvětšení obrazovky, které zrovna máš. Takže zmenši obrazovku = zruš zoom.

Bedy

A co to máte za tablet? Zkuste si tam nainstalovat třeba Operu Mobile, případně lehčí Operu Mini.
Stáhnete z www.opera.com