novvem

Jak aktivovat dávno zakoupenou hru?

Před lety jsem si koupil GTA 4 a nainstaloval na počítač, o počítač jsem později přišel a ten druhý na hru nestačil (výkonem). Byl jsem registrovaný na Games for windows nebo tak nějak, to už prý neexistuje. Mám nový počítač ale chybí mu dvd mechanika, je možné tu hru nějak aktivovat? Svůj aktivační klíč mám pořád na té brožurce co byla v balení.

Odpovědi
rodier

Ahoj,
stahni si Steam aplikaci z steampowered.com a po instalaci a spuštění zkus zadat kód do něj.