Avatar uživatele
zjentek

Jak a čím mně budou kompenzovány menstruační pomůcky zdarma, pokud nemenstruuji a ani nebudu?

Tedy pokud se tyto pomůcky zdarma zavedou. Jen chci, aby to v takovém případě bylo genderově vyvážené, nic víc. Děkuji.

Zajímavá 0 před 1241 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Postarší muži dostanú miesto toho pleny 😂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dudu

Tady někdo uklouzl na náledí a silně se udeřil do hlavičky!

Upravil/a: dudu

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
dudu

Chlape bídná, nemám slov a začínám z Tebe kukat.

před 1240 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Dudu a kdo? A jako proč jako? Mimochodem, já osobně jsem pro ABSOLUTNÍ genderovou rovnost. Nepřeji si, aby mně ženy vyčítaly, že jsem v lepší životní pozici a situaci jen proto, že nemusím tolik utrácet za hygienické pomůcky. Chci utrácet stejně, chci v tom rovnost, chápeš? Kdo není pro genderovou spravedlnost, myslím si, že do společnosti 21. století už vlastně ani nepatří. Bacha na to dudu!

před 1240 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Ještě chci doplnit (pro hnidopicha), že k podobným výčitkám NECHCI ženám zadávat jakýkoli, DŮVOD, ZÁMINKU ČI PODNĚT. Clear? To je totiž důležité vypíchnout, bo spousta mužů si po celoživotní soužití s ženou prakticky ani neuvědomuje, PROČ doma všude okolo sebe cítí diskomfort a peklo, tož tak no… Opravdu chci pouze a jen ABSOLUTNÍ GENDEROVOU ROVNOST A VYVÁŽENOST. Clear? (;

před 1240 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

… Zároveň ale samozřejmě netvrdím, že toto je tvůj případ a já jsem taky nedostal žádnou možnost poprosit Boha, aby mě udělal dvojpohlavním, nikdo se mě bohužel neptal. Hezký den, zjentek. (;

před 1240 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví