zjentek

Jak a čím mně budou kompenzovány menstruační pomůcky zdarma, pokud nemenstruuji a ani nebudu?

Tedy pokud se tyto pomůcky zdarma zavedou. Jen chci, aby to v takovém případě bylo genderově vyvážené, nic víc. Děkuji.

Nejlepší odpověď
led

Postarší muži dostanú miesto toho pleny 😂

Další odpovědi
dudu

Tady někdo uklouzl na náledí a silně se udeřil do hlavičky!

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

dudu

Chlape bídná, nemám slov a začínám z Tebe kukat.

zjentek

Dudu a kdo? A jako proč jako? Mimochodem, já osobně jsem pro ABSOLUTNÍ genderovou rovnost. Nepřeji si, aby mně ženy vyčítaly, že jsem v lepší životní pozici a situaci jen proto, že nemusím tolik utrácet za hygienické pomůcky. Chci utrácet stejně, chci v tom rovnost, chápeš? Kdo není pro genderovou spravedlnost, myslím si, že do společnosti 21. století už vlastně ani nepatří. Bacha na to dudu!

zjentek

Ještě chci doplnit (pro hnidopicha), že k podobným výčitkám NECHCI ženám zadávat jakýkoli, DŮVOD, ZÁMINKU ČI PODNĚT. Clear? To je totiž důležité vypíchnout, bo spousta mužů si po celoživotní soužití s ženou prakticky ani neuvědomuje, PROČ doma všude okolo sebe cítí diskomfort a peklo, tož tak no… Opravdu chci pouze a jen ABSOLUTNÍ GENDEROVOU ROVNOST A VYVÁŽENOST. Clear? (;

zjentek

… Zároveň ale samozřejmě netvrdím, že toto je tvůj případ a já jsem taky nedostal žádnou možnost poprosit Boha, aby mě udělal dvojpohlavním, nikdo se mě bohužel neptal. Hezký den, zjentek. (;