Tučňák28

Umí někdo vyměnit prasklé sklo na iPhone 5s?

Jedna se o telefon iPhone 5s. Telefon mi spadl displejem na zem a udělal se pavouk. Normálně funguje. Je tedy nejspíš prasklé jen sklo. Pokud bych ho sehnala, byl by někdo, kdo by to uměl vyměnit? Předem děkuji za odpověd.

Odpovědi
anonym

Určitě ano.

cizrna

Ahoj, mrkni na tyhle stránky: http://www.bri­tex.cz/Servis

Je to autorizovany servis pro iPhone, dělá i nezáruční opravy, na stránkách je uvedeny ceník. Nevim odkud jsi, ale centrálu ma v Kladně a pobočky v Praze, pokud nejsi schopny dorazit osobně, můžeš poslat poštou.

PS: nevlastním iPhone, ale pokud jsem to stránek správně pochopil, tak nejde vyměnit sklo jako samostatnou součástku, ale mění se celý přední LCD panel. Ale ja sam nejsem moc technicky zdatnej, tak se raději mrkni nebo zaovej.

Sil123

Ahoj, já měnila na www.bugo.cz

MichalMatouš

Velmi dobrý servis je http://iphone­clinic.cz/

Tento servis sice sídlí v Praze, ale můžete jim zaslat rozbitý telefon a zpět se vám vrátí poštou. Já s nimi mám dobrou zkušenost, mobil jsem měl zpět během pár dní a jako nový :)