AJICEK

investice do koupě zapalovcích svíček?levné nebo značkové drahé?

Nejlepší odpověď
jpau

Kupoval jsem svíčky BOSCH cca za 250 Kč/ks a podle mého názoru to bylo poznat a vyplatilo se to, nečekej ale zázraky, spíš jde o subjektivní dojem z jízdy.

Co se nákupu obecně týče, tak jde o to, máš-li auto ok, pak se vyplatí zainvestovat protože životnost svíček bude poměrně dlouhá. Ve chvíli kdy ti to žere olej apod. co se připaluje na elektrodě svíčky, tak je jedno jestli tam máš značkovou nebo ne, v obou případech to bude na hovno, současně životnost svíčky bude kratší… Tzn. zde bych koupil levnější.