ventou

Instalace editoru View NX 1.5.2.

Dobrý den. Mužete mě poradit, mam v pc nainstalovaný editor fotografii View NX, nyni jsem upgradoval na novější verzi View NX 1.5.2 a nedaří se mě tento editor aktualizovat, vše jsem konal podle návodu ze stranek Nikon. Soubor jsem stáhl, vytvořil složku kde jsem soubor umistil, vše je „nainstalovane“ spustil software proběhla instalace, ale na ploše se nobjeví ikona na kterou bych klikl a otevřel by se editor. Instalaci jsem provaděl několik krat, vždy se objevi okno pro instalaci, instalace proběhne, ale jak uvádím neni kde na ploše ani jinde otevřit zmiňovany editor. Ten starši View NX mam stale nainstalovaný a je funkčni, proto nevím zda to neni důvod, že novy NX 1.5.2, nelze nainstalovat, toiž by mě vznikl problem, když ten puvodni odinstalují a nový se mě nezdaří instalace co pak. Instaloval jsem již několik Editoru a neměl jsem potíže, až nyni. Děkují všem kteří mě odborně poradi.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Může to být nějaký „nepořádek“ ve Windows, ale taky nějaká nekompaktibilita nebo taky chyba instalatoru.

Zkuste se obrátit na technickou podporu Nikonu.

Možná vadí předchozí verze programu tak si instalátor myslí, že program je již nainstalován.