FOX.IK

Ilustracni obrazek v internetovem obchode

Dobrý den, ted jsem se docela napalila. Neprecetla jsem si obchodni podminky v jednom nejmenovanem obchode a objednala. Bohuzel v tech obchodnik podminkach je, ze veskere obrazky jsou pouze ilustracni a pokud si preji urcitou barvu zbozi, tak at to napisu k objenavce. JENOMZE pod samostatnymi obrazky u zbozi tento fakt nemaji uvedeny a uz vubec tam nemaji napsano z jakych barev mam vybirat.
Da se s tim neco udelat?
Doplňuji:
Tohle vsechno vim, ale me nezajima jak co resit. Spis jen to, jestli je mozny aby takhle pristupovali k zakanzikovi. A ze si mam cist obchodni podminky, to vim.

Odpovědi
Drap

Zavolat tam a pokusit se dohodnout ještě před tím, než objednávku vyřídí.
Doplňuji:
Samozřejmě, pokud člověk nechce být nepříjemně překvapen, musí obchodní podmínky číst.

krispin

Při nákupu přes internet můžeš do14 dnů odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu. Takže bych tam zavolal, tu objednávku zrušil (i kdyby tvrdili, že už ji poslali) a udělal novou nebo objednal jinde.
Doplňuji:
…a tak teda co chcete po nás? Jak postupovat říkáte že víte, že máte číst obchodní podmínky taky víte… tak jakou odpověď tedy očekáváte od nás?? Jestli je možné aby tak přistupovali k zákazníkovi? Jak vidíte, tak to možné je…