Janiii

ICQ historie

Chtěla jsem se zeptat, jestli jde nejak okopirovat historii na ajsku.. Nejde to kliknutim kopirovat, jde to nejak jinak???? děkuji
Doplňuji:
jestli to nekdo vi.. tak prosim postup!:(

Odpovědi
Miroslavst

Nevím to jistě, ale měla by tam být něco jako záloha historie. Pozor kam to ukládáš! blbě se to pak hledá.
Uloží se to v textovém souboru.

Hudler

No většinou najdeš v C:/Program Files/ICQ x.x/ ne dokumetech, ale nejednodušší bude, když v počítači vyhledáš své ICQ číslo a mělo by to najít nějakou složku, ve které máš všechno.