Hufnágl

I vy máte takové sousedy – v bytovce nebo paneláku?

U každých dveří jsou botníky, ale boty jsou rozházené okolo nich. Jsou líni si je uložit a pokud má někdo službu v mytí chodby, musí boty urovnat na schody, aby mohl kolem botníku vytřít. Nechápu jejich počínání.

Nejlepší odpověď
Kepler

Botníky na schodišťové chodbě nemají co dělat. U nás nic takového neexistuje, a to většina bytů jsou jen miniaturní garsonky. Pokud není dohoda možná, pak bych se na vytírání nepřístupných míst prostě vy…

Další odpovědi
aliendrone

Přestěhuj se do Prahy – pokud tvé boty vydrží za dveřmi přes noc, můžeš jít rovnou do televize! ;) :D
NEBO
Přestěhuj se do neerárního objektu, do těch lítají kontroly z magistrátu (požární odbor) jak o život, aby mohly vyždímat na majitelích pokuty. Zvláště co primátor Prašivka (z feťácké Pilátské strany) vymyslel, že Praha nutně potřebuje vlastní družici je peněz do rozpočtu třeba více, než jindy.

Rokio

Je mi líto, že máš takové sousedy. Určitě nejsou všichni takoví. Já tyto problémy nemám, protože bydlím v rodinném domě.

iceT

Bydlím v malém činžáčku a nikdo u dveří boty ani botník nemá.

orwell

To máš ještě dost štěstí. Znám v jistém krajském městě jednu bytovku, kde najdeš na chodbě kromě těch rozházených bot ještě i různé části nábytku a vyřazených, nepotřebných věcí, které se už do bytů nevešly. Někdy také uvidíš na schodech i sem tam loužičku od pejska, nebo rozcvrndanou limču. Obyvatelům to ale moc nevadí, nebot se tam moc neuklízí.

JájsemRaibek

Ještě horší. Bydlí tu dvě a před bytem bot jako by jich tam bydlelo 15. Přes léto lyže a lyžáky, v zimě sandálky, hrůza. A co je na chodbě to nevadí, hlavně že to nesmrdí doma, třeba pytle s odpadkama.

mosoj

To znám. Mám to tak u sebe v domku.

Kelt

U nás máme sousedy, kteří uklízejí, nebo neuklízejí. Bydlí tady 12 rodin. O boty se nestaráme a asi ani ne o úklid.

Hufnágl

Omlouvám se, že nemůžu přidělit palce. Prý jsem po dnešek vyčerpal nějaký limit, či co!

Kepler

To nevadí, všichni jsme si vědomi omezení. Ale je fajn, když někdo občas založí téma, které se mnoha lidí týká.