Dža-Dža

Hydratační krém pod pudr?

Holky, doporučily byste mi nějaký ten hydratační krém pod tuhý pudr ? Mám mastnou a problematickou pleť, takže bych ocenila, kdyby nebyl mastný. Taky aby se dal koupit v drogérce za rozumnou cenu..

Odpovědi
Agneta

Tak pokud smí být s hliníkem, jako v nejlacinějších opalovacích krémech, tak by za (ne-)rozumnou cenu byl.
+++++
Já bych ty laciné šmejdy z drogérky nekoupila ani na mazání řetězu u kola :DDD
(pro někoho je rozumné, se mazat naftou a „rychle“ se opálit, tak tolik k "rozumné ceně)
:DDD

Milla

Mně krémy z drogerky vždycky pleť zhoršily. Doporučuju našetřit si víc peněž a investovat do lékárénské kosmetiky, mně vyhovuje nejvíc La Roche-Posay. Jako nemastný krém doporučuji třeba tento http://www.par­fums.cz/la-roche-posay/effaclar-hydratacni-krem-pro-mastnou-plet/ . je skvělý a pomohl mi s akné ;)