Lilinka B

Co potřebují k líčení(make-upu) ?

Nejdříve se dává báze a potom?

Doplňuji:
Prosím nějaké doporučení produktů.

Nejlepší odpověď
zzzzz

Make-up bys používat nemusela, jsi na to mladá, vyzkoušej BB-krém, je lépe roztíratelný a jde méně poznat. Nic se pod něj nemaže .-))

Pod make-up nic dávat nemusíš, to záleží na pleti, pokud je suchá doporučuje se natřít ji hydratačním krémem, pokud je normální můžeš nanést rovnou make-up. Pokud je mastná, tak se dává přípravek na odmaštění.

Make-up můžeš nanášet rukou, houbou nebo štětcem, to je jen o tom co komu vyhovuje. Pokud není matující, je dobré ho přepudrovat, také pod linky nebo stíny nanes pudr, nebude se ti to obtiskovat.

Na internetu je spousta videi, tak nějaké skoukni .-)))

Další odpovědi
brawldawe

Nutella

Mukynda

Potřebuješ na to hlavně produkty na líčení. Doporučuji se však dívat po přírodnějších produktech, jako jsou například produkty značky Biooo: https://www.bi­ooo.cz/bio-kosmetika/liceni/ mají fakt super nabídku, která ani není tak drahá. Já tedy dříve používala chemické produkty a akorát mi červenaly oči a praskala kůže.