jennysh

http://budonli­ne.ic.cz/admi­nistrator/index­.php

Nainstaloval jsem Joomlu na ic.cz bez problému teď je problém takový, jaké jméno a heslo bude do administrace ? při instalaci jsem nic takového nezadavál,takže vůbec netuším. Rozumí tady někdo Joomle? po případě kdyby to bylo na dlouho,tak poskytnu kontakt.

Nejlepší odpověď
TONICK

Chlape, když už se do něčeho pustíš, tak se dívej i jak na to, ne jen aby už to bylo.. Login je při primární instalaci Joomly nastaven na admin a heslo jsi někde zadával. A nebo je to to heslo, které jsi použil při základním nastavování Joomly.