Hoří hovno?

které hovno hoří a které ne?

Nejlepší odpověď
Toruk

Hoří ušené. V chudých zemích, nebo v lokalitách, kde se nevyskytují dřeviny, domorodci sbírají usušený trus, zatopí s ním v kamnech a může se vařit oběd 🙂 Pokud vím tak sbírají po býložravcích (ty méně smrdí). Hoří výborně. Nakonec, všechno co má biologický základ shoří… když je dobře vysušené, tak samo; a i když není vysušené, tak v žáru též.
Doplňuji:
Oprava: ušené= sušené

Další odpovědi
Retko

Vsak to skus a muzes nas poucit.

anonym

Buď bez obav,nehoří.

Jahoda

Zkuste a uvidíte…

FOG

Myslim ze je to jedina moznost na poustimkde neni jak vite nejen drevo ,ale skoro nic krome pisku,sem tam oaza,jak si zatopit,protoze v noci je tam ohromna zima – rovnik je vzdalen nejvice od slunce v noci,protoze Zeme neni uplne kulata – trosku zplostela.