Miroslavst

Holení muže ženou, lze praktikovat?

Je pravda, že čistota a oholená tvář je pro ženy důležitější než krása?
Proto vymysleli hračku Barbie si teď může svého Kena i oholit.

Myslíte, že vymyslí i obráceně, kdy si bude moci Ken oholit svou Barbie?

http://www.no­vinky.cz/zena/styl/2253­17-barbie-si-ted-muze-sveho-kena-i-oholit.html

Nejlepší odpověď
Radak

U mne by to byl další díl seriálu Vražedné úmysly, protože by to nemohl přežít.

Další odpovědi
panenka

Ty jo to je supr hračka až ju uvidím tak ju koupím dcerám 🙂.Jinak k tomu článku bylo tam napsáno že když jsou chlapi oholení mají to 15 dní do měsíce a ti co se tak často neholí to mají 7 dní.To by jste vy muži musely neustále stát u zrcadla a furt se holit aby jste to měli hladké jak prdelku a na nic jiného by jste pak neměly čas 🙂