výr

Hodnota kočárku 2 roky starý, původní cena 30.000 Kč?

Nejlepší odpověď
Deli

Baghira má pravdu, mám-li koupit použitý, víc než 3000 za něj nedám, za 4500 mám už nový a dítě v něm povozím stejně, jako v tom drahém.

Další odpovědi
anonym

Ojeté věci si pořizují lidé, kteří nemají nebo nechtějí dávat vysoké částky za věci, které mají krátkou dobu použitelnosti. Dětský kočárek je potřeba jen několik měsíců a to pouze na jízdy „ven“, použitý bývá dost „použitý“ a nově koupený rychle ztrácí na ceně. Pořizovací cena není podstatná, pokud někdo bude chtít vynaložit vysokou částku za kočárek, koupí si nový.

baghira

Zkouknul jsem to v rychlosti na aukru, prodat použitý kočárek za víc než 2000 – 2500 je prakticky nereálné. Bez ohledu na původní cenu.