Millisek

Hodí se dát kamarádce na rozlučce se svobodou jako dárek vibrátor ?

Odpovědi
hapiky

Je to každopádně pí.ovina.

zjentek

Takhle, pokud ji máš ráda, tak je to přímo POVINNOST! (; D; D;

Justin1

Podle mě se to nehodí a nedává to smysl. K čemu jí bude vibrátor zrovna teď, když má chlapa a provdá se za něj?

Pokud však pracuje se sádrou, mohla by potřebovat vibrátor, který z tekuté sádry nalité do formy vyhání vzduchové bublinky, aby se odlitek co nejlépe povedl.

brazdarom19

Já na tom nevidím nic špatného. Když se ženil jeden můj kamarád, tak jsme měli docela podobný nápad a objednali jsme ho například objednali na erotické masáže Praha což si prý hodně užil. Nevím proč, ale přijde mi, že tady ty dárky spojené s erotikou se k tomu tak nějak hodí. Samozřejmě ale záleží i na samotném člověku, který se se svobodou loučí. Někdo to ocení, jiný naopak ne.

Vercule

Jojo, měly jsme s holkama tento nápad, zrealizovaly jsme ho a taky měl veliký úspěch 😛

Millisek

Tak jsme jí vybraly tady toho roztomilouše :D https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/vibra­tory/mini-vibratory/realov-lydia-i-smart-butterfly-vibe-ruzova