Tida

Máte někdo zkušenost s hoblinami jako podestýlkou pro potkany?

Máte někdo zkušenost s hoblinami ProBioBED CLASSIC u chovu potkanů? Má být sterilizovaná, měkká a bezprašná, to říká výrobce i recenze. Jaký je váš názor? Jakou podestýlku byste mi kdyžtak doporučili?

Hobliny jako podestýlka pro potkanyMáte někdo zkušenost

Odpovědi
Rokio

Zde je odkaz na článek o podestýlkách pro potkany: http://www.czkp­.cz/ja-potkan/moje-bydleni/o-podestylkach-pro-potkany/
zdroj: czkp.cz

Jako nejšetrnější podestýlka jsou válečky z buničiny. Ideální pro bolavé tlapky. Hodně dobré je také konopné pazdeří, jehož jediná nevýhoda je, že u nižších Vaníček hrozí nepořádek kolem klece.

xiperio

Stačí obyčejné.