Petka 22

hnědý výtok z bradavky v 39 tydnu těhotenství

Ahojky dnes jsem si všimla že mi z bradavky po dráždění vyteklo z jednoho prsu nažloutlá tekutina což je normální co jsem četla ale z druhého prsu z bradavky mi teklo totéž ale po chvílí i tmavě hnědá kapalina nevíte jestli je to normální mám docvela strach děkuji

Nejlepší odpověď
afro.minerva

Tak to je divný. Mají to být nažloutlé, bílé nebo čiré kapičky. Zavolejte to gynekologovi… Ten vám poví víc.

Další odpovědi
Nuk nuk

Nejsem odborník a ve skutečnosti nevím, jen napíši, co mě napadá. Mlezivo – to je ta nažloutlá tekutina je normální, ale bradavky by se v této době neměly mačkat. Je možné, že jste si mačkáním poranila nějakou drobnou vlásečnici a mlezivo se smísilo s krví. Asi nepůjde o nic vážného, ale každopádně raději navštivte gynekologa.