zuzajaja

hledám spolužáky ze ZŠ Jánská 22 BRNO -město rok ukončení1965

hledám spolužáky ze základní školy v brně-městě na Jánské22 ředitelka tam byla E.KOZLANSKA já jsem se jmenovala Věra Jančíková bydlela jsem v ALFA PASAŽI-Jánská11 měla jsem bráchu PETRA aPAVLA jestli se někdo najde tak se ozvěte Děkuji Věra

Odpovědi
LuciJe

Zkuste stránky www.spoluzaci.cz a podívejte se, jestli již někdo pod vaší školou a ročníkem založil třídu.