Rabi7

Jaké jsou podobné hry jako Ratchet & Clank na PC?

Hledám podobné hry jako Ratchet & Clank na PC.Děkuji za odpovědi a názory

Odpovědi
Nerevarin

Psychonauts (2006), Giants: Citizen Kabuto (2000), MDK (1997). Jsou to dost stařičký hry, ale nic podobnýho novějšího mě nenapadá. PC je spíš na strategie, 1st person střílečky, RPG apod, tyhle akční hopsačky jsou konzolová specialitka. Ale jestli ti jde o 3rd person akční záležitost, tak můžeš zkusit třeba sérii Tomb Raider, Prince of Persia, nebo Sniper Elite.

rodier

Rayman je dobrej
nebo si stahnout ps2 emulator a ratcheta na PS2.. a hrat na PC

jinak ps2 jako konzole se da koupit za nakejch 1400kc.. hry potom kolem 150–250kc

icurusL

Kup si Playstation 3 :)