darysa

Hezký den, můžete mi zjistit kdo mi zasklí plastové okno? Sklenáři to údajně nedělají. Děkuji Toník

Rozbité plastové okno.

Nejlepší odpověď
fcoop

Kdo tedy zasklívá plast. okna? Zámečníci?

http://www.fir­my.cz/Remesla-a-sluzby/Remesla/Skle­narstvi

Další odpovědi
briketka10

různé servisy co renovují okna po celé republice..
http://www.fir­my.cz/Remesla-a-sluzby/Remesla/Truh­larstvi/Renova­ce--servis-a-opravy-dveri-a-oken#utm_source=ad­words&utm_medi­um=cpc&utm_cam­paign=Slu%C5%BE­by%20a%20%C5%99e­mesla%20%3E%20%­C5%98emesla%20%3E%20T­ruhl%C3%A1%C5%9­9stv%C3%AD

iceT

Zeptej se ve firmě,která ti ta plastová okna montovala,jednak bys měl mít několik let záruku (záleží na firmě zřejmě)a jednak to nebude zadarmo.

cukrar

Nevím odkud jste, ale u nás to dělají běžně sklenáři.
Slovo údajně je špatné a nepravdivé. Přesvěčte se, že to tak není a rádi Vám to zasklí.

honza19hk

kloudnej sklenář to zasklí. kdo myslíš že jiný to zasklívá?
A pokud to jeden neumí nebo se mu nechce-což je pravděpodobnější ,jdi k jinému.