chelsey

Musím být ve 4 hodiny ráno v Hanoji, nevíte, kdy musím odletět z Prahy?

Ahoj, mám problém, potřebuji být nutně v Hanoji ve 4 ráno! Umíte, prosím, někdo spočítat v kolik a kdy mám odletět z Prahy. Moc by mně to pomohlo. Moc děkuji, Jana

Odpovědi
annas

Nedá se jednoznačně odpovědět, záleží na letecké společnosti a kudy poletíte. Nejlépe se obrátit se přímo leteckou společnost.

Bývá často i zpoždění. – je uvedené i u některých letů

Známá letěla před 14 dny z Karibiku s přestupem. Ale letadlo mělo zpoždění, takže v XX, kde měli přestoupit na letadlo do Evropy, museli přenocovat a letět až dalším letadlem. Je to sice vis maior, ale i s tím je třeba počítat.

Podívejte se do odkazu.
https://www.go­ogle.cz/flights?dcr=0&li­te=0#flt=/m/05yw­g.HAN.2018-05-03*HAN./m/05yw­g.2018-05-16;c:CZK;e:1;­sd:1;t:f

autacek

A kterého času? No a cena, délka letu ani aerolinky nehrají roli?

kurec

Zjistit si jak dlouho poletíte + odletět v čas kdy v jejich čase bude před hodinama kdy poletíte to znamená že poletíte např 6 hodin takže si zjistíte že odletíte 22:00 předchozího dne v jejich čase a 22:00 jejich času převeďte do našeho času a víte kdy máte odletět

Floki

To už abys vyrazila.

aliendrone

Myslím, že zde pomůžou jenom sedmimílové boty či podobné prostředky, jinak máš smůlu. :)

zjentek

Kdy: nejlépe dnes
V kolik: no tak počítej hoďku na 1.000km a vem si tak tři hoďky fóra, sichr je sichr.