Jahoda

Gratuluji Rynkovi 878 ke stříbrné příčce!!

Gratuluji Vám Rynku! 🙂

Kdo se ještě přidá?? 😉

Nejlepší odpověď
rynek878

Jahodo a spol.všem Vám moc a moc děkuju,jsem rád,že moje rady jsou pro Vás občas užitečné,jste fajn.

Další odpovědi
panenka

Gratuluji vám Rynku

ten který je

Gratuluji též a díky za rady a pomoc.

ReHu

Také se honem přidávám, než to admin smaže 🙂.

DusanOrlik

Taky vám gratuluji!Za vaše důležité a užitečné odpovědi,si to zasloužíte!!!:)

PostApMan

Připojuji se ke gratulaci a doufám že si to stihnete přečíst než se to smaže :)

annas

Ani já jsem nebyla u toho, když jste se „zastříbřil“. Připojuji se ke gratulantům.

vagra

Přijměte i mou gratulaci.

roxy52

Taky gratuluji a přeji ještě spoustu užitečných odpovědí a zajímavých otázek.

rynek878

Ani ve snu mne nenapadlo,že mne to tak rozhodí,díky Vám všem ,opravdu moc,ještě jednou díííííííííky.

kropitko

Já se také připojuji s gratulací,přeji Vám to Rynku. Bohužel jsem nemohla být tady a podpořit Vás v takovou chvíli,tak aspoň dodatečně ......

Bumbes

jelikož je „chytře“ zamčeno, gratuluji alespoň touto cestou.

anonym

Ja take pozde,ale prece-gratuluji Vam.