ratjfwemtrlk

Google účet – co všechno zaznamenává?

Asi před 2 rokama když jsem měla jiný google účet, se mi i bez mého povolení moje fotky z galerie ukládali na google, a byli normálně viditelné. Teď mě tak napadlo, jak to zrušit? Už nějkaou dobu mám google jiný, ale nechci abych se pak zase dozvěděla že celá moje galerie je normálně viditelná pro ostatní, zatím se mi nic takového nestalo (s tím novým účtem), ale i tak. A co všechno vlastně ostatní můžou vidět na mém účtě? Popřípadě, jak to zrušit, aby můj účet byl co nejlépe anonymní?

Nejlepší odpověď
Bednaricek

Toto není obvyklý přístup ze strany Google. Doporučuji důkladně prohledat nastavení v Google+ a vše zakázat. Nedokážu si představit, že by si někdo prohlížel mé fotografie. Nejspíše jste něco omylem potvrdila, protože podobné chování není součástí základního nastavení Google+ a nikdy jsem se s ničím podobným nesetkal. Můj skromný názor: Google a jeho systém účtů a sdílení informací je jedno velké zlo. Problém je, že jako uživatel systému Android prakticky nemáte na výběr a takový účet si prostě musíte založit.

Další odpovědi
ivzez

Souhlasím s předchozí odpovědí, toto není standardní chování Google,
i já se domnívám, že jste někde něco povolila, aniž jste si to uvědomila.

Přihlaste se ke svému původnímu účtu, projděte si všechna nastavení
a to, co má být soukromé odstraňte, nebo nastavte jako viditelné pouze
pro osoby, které budou přímý odkaz na tu kterou fotku.

Další věc je, komu přístup ke svému obsahu umožníte.
Umožníte-li někomu přístup, může Váš obsah „sdílet dál“,
aniž byste to mohla jakkoliv ovlivnit.