hippeace

Jak synchronizovat události uložené v „telefonu“ Google kalendáře?

Narazily jsme na problém, klientka potřebuje reklamovat telefon, a jelikož používá google kalendář doufali jsme že se jen přihlásí na starý mobil a kalendář se sesynchronizuje.
Jenže ono nic. Já jsem následně zjistila že má událost uloženou v kalendáři „Telefon“ a ten se nesynchronizuje.
Co co ted s tím? Má tam stovky schůzek a připomínek a minimálně 30 dní si tak ted potřebuje nasynchronizovat jinam, ale nenašla jsem možnost jak to udělat hromadně. Ať už zpřístupnit Googlu kalendář „Telefon“ nebo hromadně události přehodit do kalendáře „název účtu“ či jiného. Nebo by jsme se i popraly s tím kdyby šlo v „upravit“ změnit kalendář ručně po jednom, ale to nejde – viz foto. Poslední řádek je ten zmiňovaný kalendář „Telefon“ ve kterém je vše uložené.

Odpovědi
Mc Merkurion

… u každé události jsou při úpravě možnosti: smazat, duplikovat, kopírovat … v tvém případě ta možnost mezi Sdílet a Odstranit, na to kliknout a tam by měly být ty možnosti …

Hlada

Na otázku neznám odpověď a ani ji znát nechci, protože Velkého bratra nesnáším a nikdy bych mu žádná soukromá data nesvěřil.
Můžu doporučit bezplatný program MyPhone Explorer, pomocí kterého je možné přenést a zálohovat odkudkoli cokoli pomocí drátu, WiFi nebo BT bez nutnosti kamkoli svá data posílat a to i bez připojení k internetu. Ideální pro zálohování dat při opravě.

kitk

Pokud chcete porovnat, zda byla všechna data přenesena, můžete kalendář zobrazit v telefonu pomocí kódu * # * # 225 # * # * – Kalendář událostí. informace převzaté z https://mobiles­pecs.net/

Mc Merkurion

@Hlada: telefon a androidem bez googlu účtu nezapneš, takže tvoje doporučení je naprd …