kosaaaak

Google Chrome – napojování stahovaného souboru po pádu

Je nějaký prostředek na to, aby po pádu Google Chrome po opětovném spuštění prohlížeče stahování souboru pokračovalo tam kde skončilo a nemusel se celý soubor stahovat odznova?
U Firefoxu se tak dělo automaticky.

Odpovědi
vamplires

Jak kdy…

anonym

jde o to, z kama stahujete, pokud z ulozto, tak rozhodně ne, pokud z hellspy.cz, apod. tak by to mělo jít

comedian

xDDDDDDDDDD nejlepsi odpoved od vamplires vid XDDDD to zabila:)) hmm ale mam taky chrome a mam stejny problem, pokud nekdo zna reseni rad si ji tu prectu. prej pouze: '' jak kdy…'' jeste ted umiram :D
to ajtak:hellspy sem mel a delalo to samy.. ted mam czshare a taky nic.